MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburetter 7748398
nr 774 8398
Taburetter
1 par, 1800-tal, varav 1st bemålad
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 19:08:38
600 kr
550 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr